"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi." - Jan Paweł II

Legionowska Pracownia Witraży 12u, począwszy od roku 2013 prowadzi stałe, cotygodniowe zajęcia warsztatowe dla dzieci i młodzieży w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek w Legionowie przy ul herunterladen. Jagiellońskiej 69.

Nauczyciel, Pan Jerzy Jastrzębski napisał w serwisie internetowym szkoły: „Andrzej Bochacz – z  wykształcenia informatyk, pasjonat artysta z powołania from when you can download fifa 20 ps4. Jego pasją są witraże. Spotkania z uczniami szkoły dają artyście wielką przyjemność. Obserwowanie rosnącej radości i uczestniczenie w powstawaniu barwnych, szklanych obrazków daje uczniom i panu Andrzejowi wielką satysfakcję herunterladen. Praktycznie w każdej działalności najważniejsze jest zadowolenie. Łatwo je osiągnąć, kiedy spotyka się z chęcią i zaangażowaniem obu stron. Celem warsztatów jest  przekazanie choć części wiedzy i doświadczenia musical herunterladen. Sukcesem będzie zaszczepienie miłości do tej formy wyrazu artystycznego. Uczniowie kończą właśnie wykonywać zawieszki witrażowe. Barwne kompozycje ze szkła jeszcze przed świętami ozdobią szkolna galerię a potem zagoszczą w domach autorów. Pan Andrzej Bochacz chce oprócz realizacji własnych planów artystycznych dać grupie niepełnosprawnych osób szanse na ciekawe zajęcie i może na karierę artystyczną w świecie witraży.”

Współdziałamy, przy różnych inicjatywach lokalnych Urzędu Miasta w Legionowie, Starostwa Powiatowego w Legionowie, Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie, Muzeum Historycznym w Legionowie der hobbit herunterladen.

Redagujemy od roku 2011 internetowe czasopismo dla miłośników sztuki witrażu – www.barwyszkla.pl