Oferujemy witraże wykonywane techniką klasyczną, w profilach ołowianych oraz metodą tiffany.

Witraże klasyczne wymagają najczęściej nałożenia kilku warstw malarskich i wypalania ich w celu utrwalenia obrazu foto's van icloud. Przy takich pracach używamy szkła płaskiego, barwionego w masie metodą ręcznego formowania. Używamy przede wszystkim wyrobów z Huty Szkła w Jaśle oraz Huty Szkła Lamberts z Waldsassen fußball games kostenlos downloaden. Proces tworzenia jest długotrwały i wymaga szczegółowych ustaleń z inwestorem. Witraże są instalowane w oknach, a od kilku lat rozwijamy technologie montażu w zamkniętych przestrzeniach przestrzeniach i podświetlenia źródłami LED herunterladen.

Witraże tiffany, to najczęściej małe formy, lampy, zawieszki. Wykonujemy je ze szkła nieprzeziernego, opalowego. Używamy wyrobów firm zagranicznych: Spectrum, Wissmach, Cifart, Uroboros microsoft outlook download kostenlos vollversion.

Współpracujemy z uznaną Artystyczną Pracownią Witraży Grzegorza Słomki w Częstochowie, która jest kontynuatorem działalności Zakładu Witraży Artystycznych i Mozaiki Weneckiej założonego w 1902 roku przez artystę malarza Franciszka Białkowskiego video von amazon prime downloaden. Dzięki temu współdziałaniu mamy odwagę do podejmowania się najśmielszych wyzwań.